Rewolwer Colt Python 4'' 4,5 mm nikiel?

Posty: 3
Dołączył(a): 1 gru 2018, o 10:55

Rewolwer Colt Python 4'' 4,5 mm nikiel?

Postprzez Nemesis559 » 1 gru 2018, o 10:59

Cześć. Zacznę od tego, że nie znam się kompletnie na wiatrówkach, karabinkach i tego typu sprzęcie. Zbliżają się święta i chciałabym kupić coś fajnego dla mojego chłopaka. Przeszukuje fora, sklepy ale dalej nie wiem co mogłabym kupić. Czytałam o Hatsan 90, Copperhea. Czytałam, że trzeba coś ulepszać w większości wiatrówek. Mój chłopak jedynie pare razy strzelał z wiatrówki, pare razy na strzelnicy z prawdzej broni i tyle w temacie znajomości z jakąkolwiek bronią. Wiatrówka ma służyć do strzelenia w puszki lub tarczę. Aktualnie z wyglądu moje serce skradł Rewolwer Colt Python 4'' 4,5 mm nikiel, niestety nie znalazłam żadnych opinii na ten temat. Widziałam to na stronie kolba.pl bo jest chyba jeszcze w wersji bez drewna. Kwota tak do 500zł. 

Byłabym wdzięczna za każdą poradę bo nie chce kupić czegoś co nigdy nie strzeli do celu i będzie leżała na szafie. 

Avatar użytkownika
Posty: 2563
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: Rewolwer Colt Python 4'' 4,5 mm nikiel?

Postprzez pawlaczyskis » 1 gru 2018, o 11:20

Witamy na forum! :) Te Hatsan i Crosmany to dobry trop. Omijaj szerokim łukiem wszystko co na CO2. Tego Colta niestety też. Jeżeli pistolet zwróć uwagę na HW40. Kolega tu na forum ma używanego ale w bardzo dobrym stanie. Wręcz nowy, a będzie po przeglądzie. Jeżeli długa to w 500zl wyrobisz się z Hatsanem 90 po przeglądzie zerowym.
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Avatar użytkownika
Posty: 1504
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 16:08

Re: Rewolwer Colt Python 4'' 4,5 mm nikiel?

Postprzez Łeza » 1 gru 2018, o 12:06

Dokładnie, CO2 specyficzne więc na początek zdecydowanie odradzam. Wszelkie wiatrówki udające prawdziwą broń są w większości NIC nie warte.
Hatsan / coperhead jak najbardziej będą bardzo dobrym budżetowym wyborem na początek- tylko i wyłącznie MINIMUM po przeglądzie zerowym.
Co do pistoletu faktycznie HW40/beeman P17 bije na głowę resztę pistoletów w tym przedziale cenowym.

Jeśli jesteś z okolic Lublina najlepiej podjechać do Serwisu Wiatrowego, a dowiesz się wszystkiego.

Posty: 3
Dołączył(a): 1 gru 2018, o 10:55

Re: Rewolwer Colt Python 4'' 4,5 mm nikiel?

Postprzez Nemesis559 » 1 gru 2018, o 12:23

pawlaczyskis napisał(a):Witamy na forum! :) Te Hatsan i Crosmany to dobry trop. Omijaj szerokim łukiem wszystko co na CO2. Tego Colta niestety też. Jeżeli pistolet zwróć uwagę na HW40. Kolega tu na forum ma używanego ale w bardzo dobrym stanie. Wręcz nowy, a będzie po przeglądzie. Jeżeli długa to w 500zl wyrobisz się z Hatsanem 90 po przeglądzie zerowym.


A czy mogę taki przegląd wykonać w jakimś sklepie? Czy szukać osób prywatnych?

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 12:53
Lokalizacja: LubLin

Re: Rewolwer Colt Python 4'' 4,5 mm nikiel?

Postprzez Locutus » 1 gru 2018, o 12:34

Nemesis559 napisał(a):
pawlaczyskis napisał(a):Witamy na forum! :) Te Hatsan i Crosmany to dobry trop. Omijaj szerokim łukiem wszystko co na CO2. Tego Colta niestety też. Jeżeli pistolet zwróć uwagę na HW40. Kolega tu na forum ma używanego ale w bardzo dobrym stanie. Wręcz nowy, a będzie po przeglądzie. Jeżeli długa to w 500zl wyrobisz się z Hatsanem 90 po przeglądzie zerowym.


A czy mogę taki przegląd wykonać w jakimś sklepie? Czy szukać osób prywatnych?


Dawidowi bedzie niezręcznie odpowiedzieć 8-)

Podchodziłem sceptycznie - skorzystałem - POLECAM :lol:

http://www.serwiswiatrowy.pl
ΣW = ΣR

Posty: 3
Dołączył(a): 1 gru 2018, o 10:55

Re: Rewolwer Colt Python 4'' 4,5 mm nikiel?

Postprzez Nemesis559 » 1 gru 2018, o 13:04

Locutus napisał(a):
Nemesis559 napisał(a):
pawlaczyskis napisał(a):Witamy na forum! :) Te Hatsan i Crosmany to dobry trop. Omijaj szerokim łukiem wszystko co na CO2. Tego Colta niestety też. Jeżeli pistolet zwróć uwagę na HW40. Kolega tu na forum ma używanego ale w bardzo dobrym stanie. Wręcz nowy, a będzie po przeglądzie. Jeżeli długa to w 500zl wyrobisz się z Hatsanem 90 po przeglądzie zerowym.


A czy mogę taki przegląd wykonać w jakimś sklepie? Czy szukać osób prywatnych?


Dawidowi bedzie niezręcznie odpowiedzieć 8-)

Podchodziłem sceptycznie - skorzystałem - POLECAM :lol:

http://www.serwiswiatrowy.pl




Kurde weszłam na tą stronę i znalazłam olx tej firmy. Nie wiem czy mogę wrzucać tutaj linki? Znalazłam dwie wiatrówki po tych wszystkich tunigach i przeglądach. Czy są warte? Mogę śmiało kupić? Która jest lepsza? Czy lepiej kupić ze sklepu i od nowa poddać ją "renowacji'?


https://m.olx.pl/oferta/wiatrowka-hatsa ... =undefined

https://m.olx.pl/oferta/wiatrowka-crosm ... =undefined

Avatar użytkownika
Posty: 1504
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 16:08

Re: Rewolwer Colt Python 4'' 4,5 mm nikiel?

Postprzez Łeza » 1 gru 2018, o 16:41

Popraw linki bo nie wiem do którego levelu podesłałaś.
Nie ważne jaka wiatrówka, ale minimum przegląd zerowy. Przy niższym budżecie stawiałbym raczej na hatsana ze względu na lepszy spust.

Grupa LFS
Posty: 383
Dołączył(a): 17 sty 2015, o 11:32

Re: Rewolwer Colt Python 4'' 4,5 mm nikiel?

Postprzez rycho941 » 1 gru 2018, o 17:18

Łeza napisał(a): Przy niższym budżecie stawiałbym raczej na hatsana ze względu na lepszy spust.
Łeza , a z czego wystrzelałeś tą jedną dziurę i poszarpałeś mi nerwy-nie z Rugera czasem ? w polimerze 399PLN.w drewienku ok .100 droższy.

Avatar użytkownika
Posty: 1504
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 16:08

Re: Rewolwer Colt Python 4'' 4,5 mm nikiel?

Postprzez Łeza » 1 gru 2018, o 17:21

Tak Rychu. Tyle że też po poprawkach był ;)
Rugery są w porządku, ale wydaje mi się że z ich dostępnością oststnio średnio.

Grupa LFS
Posty: 383
Dołączył(a): 17 sty 2015, o 11:32

Re: Rewolwer Colt Python 4'' 4,5 mm nikiel?

Postprzez rycho941 » 1 gru 2018, o 17:30

Wpisałem przed chwilą na allegro czego szukam i wyskoczyło mi pięciu sprzedawców.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: Rewolwer Colt Python 4'' 4,5 mm nikiel?

Postprzez Erni » 1 gru 2018, o 21:06

Nemesis559 napisał(a):Kurde weszłam na tą stronę i znalazłam olx tej firmy. Nie wiem czy mogę wrzucać tutaj linki? Znalazłam dwie wiatrówki po tych wszystkich tunigach i przeglądach. Czy są warte? Mogę śmiało kupić? Która jest lepsza? Czy lepiej kupić ze sklepu i od nowa poddać ją "renowacji'?

Cześć.
Zamiast kupować w sklepie to, co chcą Ci sprzedać, a nie to, co chcesz kupić, pogadaj, podjedź, napisz do Dawida z Serwisu Wiatrowego - tu na forum odpowiedział Ci jako pierwszy.
Zapomnij o czymkolwiek, co napędzane jest na bombiczki CO2.
HW40 czy Beeman P17 - jedna chwała, tyle że ten drugi sporo tańszy. Nie mniej jednak, po zakupie i tak należy zrobić przynajmniej przegląd zerowy = czyszczenie z fabrycznych smarowideł + smarowanie właściwe, ewentualnie jeszcze opolerka elementów spustu.
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Pistolety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość