24 marca w Borowicy

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 72
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 09:19
Lokalizacja: Lublin

24 marca w Borowicy

Postprzez kropek » 9 mar 2019, o 15:49

24 dnia marca AD 2019, około godziny dziesiątej rano, tuż po tym jak para bocianów przeleci nad strzelnicą zdążając do swego, zimnego jeszcze, gniazda, uwitego na lipie pod którą dwóch meneli rozpiło zgodnie trzy bełty trzy niedziele nazad, i gdzie żuk gnojak rozwalił w walce na gołe pięści chrabąszcza majowego trzy lata temu (ale las do dziś huczy plotkami na temat niedozwolonych rękawic użytych przez żuka), rozpoczną się wesołe zajęcia strzeleckie na strzelnicy w

Borowicy

a będzie to niedziela św. Katarzyny, patronki czegoś tam oraz czegoś innego. My zaś będziemy mieć własne patronki w ładowniczkach byśmy mogli podymić ku chwale i na pohybel.
Samowar będzie dymił zupełnie bez sensu, jak to samowar, tyle z niego pożytku co z kubka gorącej herbaty. Jeszcze nie widziałem, żeby skurczybyk trafił w cokolwiek.

Tarcze zawisną na dystansach 25 oraz 50 m, w odróżnieniu od liści, które jeszcze wisieć nie będą. Ale może następnym razem...

Aha, Zespół Pieśni i Tańca "Mazowsze" jeszcze nie potwierdził udziału w części artystycznej. Zaczyna mi się to wszystko nie podobać... A Wam?

Avatar użytkownika
Posty: 1504
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 16:08

Re: 24 marca w Borowicy

Postprzez Łeza » 9 mar 2019, o 16:15

Dzięki za informację.
Ogłoszenie bardzo kuszące 8)
Informuj na bieżącą o "Mazowszu", bo to może przeważyć za tym czy się wybiorę czy nie :P :lol:

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 72
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 09:19
Lokalizacja: Lublin

Re: 24 marca w Borowicy

Postprzez kropek » 9 mar 2019, o 23:18

Mazowsze czy nie Mazowsze, ktoś na rurze będzie tańczył, to pewne! :lol:

KSS Patron
Posty: 11
Dołączył(a): 18 lis 2018, o 18:37

Re: 24 marca w Borowicy

Postprzez Igor » 20 mar 2019, o 22:49

Będę z moją, ciężką rurą - do zobaczenia.

meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Zadymione spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości