Mistrzostwa Świata HFT - Polska - Kalety 2019

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: Mistrzostwa Świata HFT - Polska - Kalety 2019

Postprzez Erni » 24 cze 2019, o 15:17

BRAWO JADZIA PIWO PIWO PIWO
BRAWO DOROTA PIWO PIWO PIWO

Ogromne gratulacje dla całej naszej ekipy za udział i wyniki w tak prestiżowej imprezie PIWO
Całe zawody na naprawdę wysokim poziomie, choć droga na tor była dłuuuga.
Dwa tory ustawione naprzemiennie i wiatr....
Było rewelacyjnie :B
Kolejne dość ciekawe doświadczenie.
Więcej w środę.

P.S.
Karabinek, to CZ 200S
Załączniki
IMG_20190624_160558.jpg
IMG_20190624_160336.jpg
IMG_20190624_160446.jpg
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 505
Dołączył(a): 30 maja 2016, o 20:56
Lokalizacja: Majdan Sobieszczański

Re: Mistrzostwa Świata HFT - Polska - Kalety 2019

Postprzez Rakollo » 24 cze 2019, o 16:17

Gratulacje Erni za wylosowany karabinek. Kolekcja broni ci się powieksza :D i tak trzymaj :D :D

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: Mistrzostwa Świata HFT - Polska - Kalety 2019

Postprzez pawlaczyskis » 24 cze 2019, o 16:23

Przepięknie! :D Dziękuję wszystkim za wspólny udział i rewelacyjną atmosferę :D A tymczasem... Karabin naszej Mistrzyni już po pierwszej operacji :D Będzie nauka nowego ;) Nowy palmrest, nowa stopka nowe szkiełko.... FIRE
Załączniki
IMG_20190624_171806.jpg
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: Mistrzostwa Świata HFT - Polska - Kalety 2019

Postprzez Erni » 24 cze 2019, o 17:10

:O
Łosz Ty w życiu...
Ale sprzęt zacny trzeba przyznać.
Jeszcze raz serdecznie gratuluję Jadziu :>
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 326
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Mistrzostwa Świata HFT - Polska - Kalety 2019

Postprzez Jadzia » 24 cze 2019, o 17:42

Bardzo dziękuję za gratulacje i za ogromne wsparcie duchowe :)
Choć z reguły klasyfikację kobiet mam w głębokim poważaniu, to na tych MŚ sprawa ma się trochę inaczej, była to kwestia honoru i udowodnienia samej sobie, że w ubiegłym roku to nie był przypadek ;) Rację mieli Ci, którzy uprzedzali, że bronić trudniej niż atakować. Stres wziął górę, wspólna grupa z Martą wymagała ode mnie ciągłej, nieustannej walki w głowie, z samą sobą. Uważam, że byłam bardzo dobrze przygotowana, tor nie sprawił mi trudności, ale wszystko co mogłam zyskać w OPEN zgubiłam na wymuszonych. Strzelić dwa zera w ciągu jednego dnia (klęczak i stojak) i położyć tylko jedną wymuszoną...trochę słabo. Po pierwszym dniu skreśliłam swój wynik open uzyskując jedynie 68pkt, ale w klasyfikacji kobiet także zostałam w tyle i to aż o 3 pkty, a za mną bardzo gęsta konkurencja, Dorota 1pkt niżej. Drugi dzień to już tylko walka charakterów ;) Grupy nie zostały wymieszane, więc drugi dzień z Martą, która miała przewagę. I oczywiście zero na pierwszym stojaku. Zagorek wspierał mentalnie kiedy się mijaliśmy na torze, miałam także bardzo dużo wsparcia od innych strzelców, którzy nie żałowali dobrych słów i przechodząc obok pokazywali zaciśnięte kciuki. Dawid ogarnął wszystko co mógł, żebym miała spokój duchowy :> Beata Zagorkowa zajęła się dziećmi. Dziękuję! Mam ogromną garść doświadczeń po tych zawodach. OGROMNĄ! I nazywa się - WYMUSZONE i GŁOWA.
Gratuluję bardzo Dawidowi, który strzelił wynik lepszy niż mój i jest to 8 wynik OPEN. Brawo! :> Mało zabrakło! (wymuszone)
Gratuluję Dorocie, która wskoczyła na 3 miejsce nie przypadkiem, a z wysokim wynikiem punktowym. Oby tak dalej !! !! !!
Cieszy, że Polacy znów pokazali kto rządzi :) A Adikowi zwycięstwo się należało, bardzo trzymałam kciuki, żeby doniósł wynik także drugiego dnia. Rewelacja.

Super, że pojechaliśmy jako LFS tak dużą grupą, pozytywna impreza, dobre humory, ogólnie pojęta integracja. Zagraniczne kontakty, coś pięknego (zwłaszcza poł na pół na migi :> ). Hiszpan pozytywnie zakręcony, Irańczycy zaskoczyli mnie otwartością i przyjacielskim nastawieniem, bez barier ( no i tym, że sprzątali po innych pety z trawnika! wstyd mi). Anglicy luzacy w amerykańskim stylu - everything is fine ;) Super było znowy zobaczyć Czecha Petra i znów usłyszeć "Szikowna" :D

Bardzo dziękuję wszystkim za wspólny wyjazd, dobrą atmosferę na miejscu oraz za wsparcie na odległość! Dzięki! :)

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: Mistrzostwa Świata HFT - Polska - Kalety 2019

Postprzez pawlaczyskis » 24 cze 2019, o 17:53

Fotki :)
Załączniki
IMG_20190622_181626.jpg
IMG_20190623_181930_2.jpg
IMG_20190623_182908.jpg
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: Mistrzostwa Świata HFT - Polska - Kalety 2019

Postprzez Zagorek » 24 cze 2019, o 19:14

Dzięki za wspólne chwile na całej imprezie i poza nią.
Dziewczyny poproszę o kilka lekcji - jest od kogo. REWELACJA !! !! !!
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 326
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Mistrzostwa Świata HFT - Polska - Kalety 2019

Postprzez Jadzia » 24 cze 2019, o 19:26

Zagorek napisał(a): Dziewczyny poproszę o kilka lekcji - jest od kogo. REWELACJA !! !! !!


Zagorku - dzięki za Twoje lekcje! Nie poszło w las ;) Już mnie ręce swędzą, chyba jutro uderzę na Boduszyn 8)

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 393
Dołączył(a): 30 sie 2017, o 21:14

Re: Mistrzostwa Świata HFT - Polska - Kalety 2019

Postprzez Ixi_ATV » 25 cze 2019, o 09:27

Ja również dziękuję za wsparcie :) jechałam na te Mistrzostwa z myślą, że zobaczę jak to wszystko wygląda. Nigdy nie uczestniczyłam w takim wydarzeniu a zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Jechałam zupełnie na lajcie tym bardziej, że już większość wie iż tuż przed MŚ zmieniłam karabin a na same zawody jechałam z pożyczonym sprzętem od Zagorka, któremu bardzo BARDZO dziękuję PIWO sam karabin był przygotowany igła, wszystko zależało tylko ode mnie choć bardzo dużo rad Zagorka wzięłam sobie do serca i stosowałam się do nich na każdym stanowisku - dziękuję za takiego nauczyciela ;)
Dużo czynników złożyło się na mój mały sukces, choć największym z nich jest WSPARCIE, którego nie brakowało a za nie szczególnie dziękuję Łezie bo w drugim dniu przy załapaniu drugiego zera byłam bliska załamaniu ale szybko się pozbierałam by do każdej kolejnej iść jak do pierwszej. Łeza trzymał kciuki za każdą jedną figurkę. Zaowocowało to 70pkt z dwoma zerami co przełożyło się na III miejsce. Dla mnie osobiście samo miejsce jest sukcesem ale największym jest to jak zmieniłam swoją postawę podczas tych 2 dni. Byłam bardzo skupiona, opanowana co u mnie prostą sprawą nie jest. wiem gdzie robiłam błędy a co wyszło dobrze. Pierwszego dnia zgubiłam kilka pkt na leżaku i klęczaku podobnie drugiego dnia. Wszystkie stojaki za 2 pkt :D :D :D i to mnie buduje najbardziej. Klęczaki do poprawy solidnej i pracowanie nad jeszcze większym opanowaniem :) Podobnie jak Jadzia otrzymywałam ciepłe słowa od różnych uczestników ale też trzymałam kciuki za innych a zwłaszcza za nią by obroniła tytuł tym bardziej, że były to MŚ w Polsce, Jadzia pokazała klasę mimo kilku zgubionych pkt pierwszego dnia BRAWO !!

Sama impreza była doskonała, organizatorzy stanęli na wysokości zadania, mam bagaż doświadczeń i nowych motywacji. Tor był naprzemienny, dużo dalekich dystansów ale też takich, które ciężko było określić, figurki wymuszone uważam że były dość trudne z uwagi na minimum blachy ale całość ogółem rewelacja :) fantastyczne doświadczenie międzynarodowe, możliwość poznania nowych osób i podpatrzenia ich sposobu strzelectwa.

Cieszę się ogromnie, że pojechaliśmy tak liczną grupą LFS i że Polska tak rozgromiła podium :)
GRATULUJE wszystkim bo na prawdę ciasno było w tabelkach i wszystko mogło się wydarzyć przewagą 1pkt oraz OGROMNE GRATULACJE dla Adika Mistrza Świata !! 8) Dumna jestem, że mogę być członkiem tak silnej grupy strzelectwa a zarazem tak rodzinnej :D

POLSKA MISTRZEM I MISTRZYNIĄ ŚWIATA !! FIRE :D i jak tu się nie cieszyć.

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: Mistrzostwa Świata HFT - Polska - Kalety 2019

Postprzez pawlaczyskis » 25 cze 2019, o 10:47

A tymczasem Walther :D ...
Załączniki
WaltherAga2019.jpg
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl


Avatar użytkownika
Posty: 1504
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 16:08

Re: Mistrzostwa Świata HFT - Polska - Kalety 2019

Postprzez Łeza » 25 cze 2019, o 16:08


Posty: 1
Dołączył(a): 29 maja 2018, o 16:16

Re: Mistrzostwa Świata HFT - Polska - Kalety 2019

Postprzez tekado » 25 cze 2019, o 20:21

Gratuluję wyników :)

Oprócz fantastycznego zwycięstwa Polski i Polaków w pamięci pozostaną wspomnienia czasu spędzonego w doborowym towarzystwie.

Jak tylko zobaczyłem poniższe zdjęcia, od razu do głowy wpadło mi że może być z tego jakiś pocieszny memik lub komiks. Uzupełni ktoś? ;)
Załączniki
komiks.png

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: Mistrzostwa Świata HFT - Polska - Kalety 2019

Postprzez pawlaczyskis » 25 cze 2019, o 21:19

Miałem podobne odczucia :D:D:D:D
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 355
Dołączył(a): 3 paź 2016, o 17:47
Lokalizacja: Lublin Czuby

Re: Mistrzostwa Świata HFT - Polska - Kalety 2019

Postprzez Cyranek9 » 26 cze 2019, o 10:15

No kuszące ....ale się powstrzymam :twisted: :lol: :twisted:
Hatsan 90, HW97k, HW40, kiepski awatar i uszczypliwy komentarz

Poprzednia stronaNastępna strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości