UMAWIANIE NA STRZELANIE - czyli spotkania mniej oficjalne ;)

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: UMAWIANIE NA STRZELANIE - czyli spotkania mniej oficjaln

Postprzez Jabu » 26 maja 2020, o 18:30

I jeszcze jeden drobny szczegół. Figurki, sznurki, paliki itd. są u mnie. Jeśli coś będzie potrzebne na niedzielę to dawajcie znać żebym przygotował i zawiózł komuś do Lublina, bo moja wieś nie jest po drodze do Kaznowa, wręcz przeciwnie :) Muszę to wiedzieć najdalej w czwartek po południu żebym zabrał te karakuły w piątek do pracy.

Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 19 paź 2015, o 08:56
Lokalizacja: Lublin

Re: UMAWIANIE NA STRZELANIE - czyli spotkania mniej oficjaln

Postprzez wolan » 27 maja 2020, o 11:11

rycho941 napisał(a):Pytanie.Czy w tą niedzielę t.j.31.05.będą chętni na wyjazd do Kaznowa i ewentualnie jakieś mini zawody?

Jak zdążę odebrać sprzęt to czemu nie, może nie zawody ale postrzelać i owszem.
HW98 + Vortex Diamondback Tactical 4-16x44 FFP
HW40 + Delta MiniDot

Grupa LFS
Posty: 383
Dołączył(a): 17 sty 2015, o 11:32

Re: UMAWIANIE NA STRZELANIE - czyli spotkania mniej oficjaln

Postprzez rycho941 » 27 maja 2020, o 12:20

Jabu napisał(a):I jeszcze jeden drobny szczegół. Figurki, sznurki, paliki itd. są u mnie. Jeśli coś będzie potrzebne na niedzielę to dawajcie znać żebym przygotował i zawiózł komuś do Lublina,

Wszystko zależy ile będzie osób -jeśli tyle co dotychczas widzę to nie ma sensu taszczyć całego majdanu.Pytanie kto z tych zapisanych będzie miał jakieś figurki w domu i może je zabrać.Ja mam 6szt.jakie są takie są ale działają,Tomek też coś chyba ma ,reszta nie wiem czy w domu czy u ciebie-niech ci co mają,mogą i chcą zadeklarują się-może da się uzbierać z 15,to taki tor można przejść 2-3razy -leżak ,klęczak ,stojak,jak tam się dogadamy.
A paliki to się znajdą-wszak las dookoła-jeśli się dadzą wbić w beton LUP :lol:

Grupa LFS
Posty: 383
Dołączył(a): 17 sty 2015, o 11:32

Re: UMAWIANIE NA STRZELANIE - czyli spotkania mniej oficjaln

Postprzez rycho941 » 27 maja 2020, o 12:47

Właśnie widziałem prognozę -szykują się zawody halowe :/ .Może się coś jeszcze zmieni -mieszają tą pogodą w telewizorni i weź tu coś zaplanuj-ma być iście Zagorkowa :D .

Grupa LFS
Posty: 383
Dołączył(a): 17 sty 2015, o 11:32

Re: UMAWIANIE NA STRZELANIE - czyli spotkania mniej oficjaln

Postprzez rycho941 » 29 maja 2020, o 15:07

Widzę że temat zawodów nieaktualny . Czy ktoś się pisze na luźne postrzelanie w Kaznowie ? Tam pogodę można olać -można pykać od dachem.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: UMAWIANIE NA STRZELANIE - czyli spotkania mniej oficjaln

Postprzez Zagorek » 29 maja 2020, o 16:53

Rychu nie wiadomo co tam się na teraz dzieje. Dawno nikt tam nie był. Samo miejsce zapewne się nie zmieniło ale miały być na drodze jakieś remonty. Miałem dzisiaj zajechać jak by wypaliło spotkanie a tak to nie jechałem.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Posty: 54
Dołączył(a): 28 sie 2018, o 17:50

Re: UMAWIANIE NA STRZELANIE - czyli spotkania mniej oficjaln

Postprzez pif-paf » 30 maja 2020, o 14:48

tak naprawdę w Kaznowie nigdy nie byłem ale bym podziurkował.a ten cały teren to jest cały czas otwarty bo nie wiem w czym robi się problem?

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: UMAWIANIE NA STRZELANIE - czyli spotkania mniej oficjaln

Postprzez Zagorek » 30 maja 2020, o 15:56

Problem w tym, że nie ma chętnych. Jak by było z 10 osób to inne problemy nie istnieją lub są pomijalne.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Posty: 54
Dołączył(a): 28 sie 2018, o 17:50

Re: UMAWIANIE NA STRZELANIE - czyli spotkania mniej oficjaln

Postprzez pif-paf » 30 maja 2020, o 17:22

no to pytam,kto byłby chętny podziurkować w tym kaznowie,bo czas w końcu się odmulić Panie i Panowie.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 12:53
Lokalizacja: LubLin

Re: UMAWIANIE NA STRZELANIE - czyli spotkania mniej oficjaln

Postprzez Locutus » 30 maja 2020, o 19:06

Jak nie o świcie.... to ja bym ruszył d....
ΣW = ΣR

Grupa LFS
Posty: 383
Dołączył(a): 17 sty 2015, o 11:32

Re: UMAWIANIE NA STRZELANIE - czyli spotkania mniej oficjaln

Postprzez rycho941 » 30 maja 2020, o 19:12

Jak dobrze pamiętam to kiedyś na końcu hal pod lasem widziałem raz ,a może i dwa przejeżdżające samochody -najwyraźniej tam musi być jakiś dojazd w razie gdyby dotychczasową drogą nie dało się dojechać.(może mapa satelita coś podpowie).
Tylko pogoda podła -twoja ulubiona Krzysiu :D .

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: UMAWIANIE NA STRZELANIE - czyli spotkania mniej oficjaln

Postprzez Zagorek » 31 maja 2020, o 08:22

Panowie i Panie. Malyna - od tygodnia było zaproponowane Kaznów lub Boduszyn i nie było odzewu, Rysiu znam tą drogę od lasu i jeżeli nie leży np. złamane drzewo to przejedzie. Gdyby było zaplanowane spotkanie to wcześniej sprawdzę obie drogi dojazdu a prawdopodobnie jest jeszcze trzecia. Luksus nie musi być o świcie. Szanowne towarzystwo szczeleckie - JAK BĘDĘ WIDZIAŁ CHĘĆ to pomogę zorganizować. Minimum 10 osób do mini toru lub kilka konkretnie chętnych do luźnego postrzelania do czego kto chce. Niezależnie od formuły na zakończenie ognisko z kiełbaskami.
Czekam na propozycje terminu i chętnych.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Posty: 844
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 11:01

Re: UMAWIANIE NA STRZELANIE - czyli spotkania mniej oficjaln

Postprzez tompas » 31 maja 2020, o 08:45

Najbliższy, dogodny ! FIRE

Grupa LFS
Posty: 383
Dołączył(a): 17 sty 2015, o 11:32

Re: UMAWIANIE NA STRZELANIE - czyli spotkania mniej oficjaln

Postprzez rycho941 » 31 maja 2020, o 10:54

Zobaczymy co i jak to będzie.Wczoraj wieczorem była cisza ,sprawdziłem dziś rano czy ktoś się odezwał-też nic -o5.40 nic-7.00 nic -8 nic.to sobie dałem spokój -dopiero teraz zobaczyłem wpisy Krzyśka i Tomka-to by nas było trzech .I nie wiadomo czy ktoś więcej przyjedzie , czy nie.
Kaznów to nie Boduszyn gdzie było blisko,i wszystkie graty były na miejscu i jeśli ktoś się zdecydował w ostatniej chwili przyjechać to rozstawienie toru trwało kilkanaście minut.
Jednakże takie 3osobowe zawody mają też swoje plusy-wszyscy na pudle PIWO :lol: ,ale ja jakoś,i pewnie nie tylko ja niezbyt mam ochotę taszczyć cały majdan tylko po to by wlec go z powrotem bo okazał się zbędny, choćby dlatego że nie trzymam wszystkiego w miejscu zamieszkania tylko muszę po to specjalnie jechać ,a później odwozić. Następna sprawa-pytałem o to kto i ile ma figurek, i czy się z tego da ułożyć jakiś tor ,bo większość sprzętu jest u Jabu.a on też musi wiedzieć wcześniej żeby to dostarczyć.
I CISZA-ANI SŁOWA. :evil:

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: UMAWIANIE NA STRZELANIE - czyli spotkania mniej oficjaln

Postprzez Jabu » 1 cze 2020, o 08:44

Nom. Ja mam wszytko to co było w Boduszynie a do końca czerwca w weekendy jestem trochę uwiązany. Ewentualnie niedzielne popoludnie wchodzi w gre, ale wyjezdzać do Kaznowa o 14 to sie troche mija z celem. Bardzo chętnie bym przyjechał postrzegać a jeszcze chętniej wziąłbym córke żaby nie minął zapał odkąd kupiłem pcpa, ale czerwiec odpada. Lipiec będzie nasz :) A mamy jeszcze do dokończenia ligę pistoletową. Pasowało by przed ostatnimi startami zrobić z jeden trening.

Poprzednia stronaNastępna strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości