17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: 17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce

Postprzez Jabu » 19 kwi 2021, o 10:42

Wstyd to kraść ;) 0 może zdarzyć się każdemu i nie piszę tak dlatego, że sam takie głupie wczoraj zaliczyłem ;) Zresztą nie tylko wczoraj, czasami jest to błąd na postawie wymuszonej, czasami złapanie się na pułapkę dystansową ustawiacza toru i potężne niedoszacowanie/przeszacowanie dystansu - normalna część tej zabawy ;)

A sprawa konkurencji covid... no cóż. Ja podjąłem decyzję o nie strzelaniu tej konkurencji gdzieś w połowie toru, jak tylko zaczęliśmy o tym rozmawiać z Adamem (współgrupowiczem), nie miałem jeszcze wtedy pojęcia o klasyfikacji ani o tym jak mi pójdzie na dalszych stanowikach. Po prostu ze swoimi umiejętnościami nie porwałem się na strzelanie do dwóch figurek KZ 15 na 30m ze sprężyny, przy wietrze.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 81
Dołączył(a): 14 kwi 2021, o 23:15

Re: 17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce

Postprzez Marex79 » 19 kwi 2021, o 10:56

No ja tez tak myślę że 0 moze się każdemu trafić. Faktycznie jakby nie covid byłoby lepiej ale zrobiłem to celowo dla funu. Jak się będę bił o trofea, to zacznę myśleć politycznie i kalkulator włączę. A tu super zabawa była i z tego covid challenge nauka dla mnie poszła. Btw dużo nauki z całych zawodów.
Air Arms S400 MPR FT, Walther LG210, HW 98, HW40.

Grupa LFS
Posty: 846
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 11:01

Re: 17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce

Postprzez tompas » 19 kwi 2021, o 11:25

Popieram kolegę Marex79 .Jak jest jeszcze cień nadziei na cokolwiek do ustrzelenia , to trzeba to wykorzystać. Wielki szacun dla strzelających challenge

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 28 sty 2021, o 19:26
Lokalizacja: Nowy Krępiec koło Świdnika

Re: 17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce

Postprzez rafhie » 19 kwi 2021, o 11:32

Jabu napisał(a):Wstyd to kraść ;) 0 może zdarzyć się każdemu i nie piszę tak dlatego, że sam takie głupie wczoraj zaliczyłem ;) Zresztą nie tylko wczoraj, czasami jest to błąd na postawie wymuszonej, czasami złapanie się na pułapkę dystansową ustawiacza toru i potężne niedoszacowanie/przeszacowanie dystansu - normalna część tej zabawy ;)
.



OK , to wstydzę się sam przed sobą ;). Wczoraj nie wiało wieć zero nie powinno się przytrafić moim zdaniem. Wynikło ono z jakiegos rozproszenia czy chwilowego roztelepania. A postawy wymuszone akurat szły mi najlepiej :D. Uważam ze powinno być więcej takich stanowisk. No i te "poprawki" ktore sobie wystrzelalem na stoliku mogły nie pomogły hehe.... masakra. Muszę to poprawić bo widzę jednak trening się szykuje na najbliższy weekend.

Avatar użytkownika
Posty: 994
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 09:49

Re: 17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce

Postprzez Jabu » 19 kwi 2021, o 11:45

Nic nie wiało w lesie. Na łące przy RZ i konkurencji bonusowej moim zdaniem na 30m wiatr już mógł mieć znaczenie, szczególnie przy KZ 15. To samo przy dalekich w okolicy rzeki. Ok, nie był to wiatr taki jak na Stalingradzie czy ubiegłorocznej Tawernie, ale ja bym go nie lekceważył.

A jeśli chodzi o bonus to ja bym go nie strzelał nawet jakbym był ostatni. Jeśli na torze jest figurka z zewnętrzną KZ typu 2/0 albo wstydliwe 1 to zawsze walczę o 2, (bywało, że z powodzeniem), ale tam mam jakąkolwiek szansę. Ale nie cenię sobie swoich umiejętności tak wysoko, żeby w ogóle podchodzić do tego wyzwania na którym mogę tylko stracić, bo jak wspomniałem 15 na 30m przy nawet minimalnym wietrze mnie przerasta ;) Oczywiście, jeśli ktoś chciał i strzelił to miał do tego pełne prawo i nic mi do tego :)

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 28 sty 2021, o 19:26
Lokalizacja: Nowy Krępiec koło Świdnika

Re: 17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce

Postprzez rafhie » 19 kwi 2021, o 12:14

Z tym covidem to chyba każdy wie na co go stać. Jedni strzelalli dla zabawy, inni widzieli szanse na dodatkowe pkt. Zadne tam bohaterstwo. Ja sam dla siebie odliczyłem covidy i wtedy znalazlem własciwie sobie miejsce w tabeli :D . Jak mowił Stanisław Anioł trzeba zejsc na sam dół bo tam jest sprężyna żeby się wybić do góry :D

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2533
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: 17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce

Postprzez Zagorek » 19 kwi 2021, o 16:24

Wyjazd był mega udany i to nie z powodu zdobytych medali. Sama podróż była wystarczająco ciekawa aby nie żałować wyjazdu a reszta to tylko wisienka na torcie. Zawody ciekawe ale samo przejście toru z Jadzią i Karoliną - REWELACJA. Wprawdzie darły łacha ze spasionego starucha Krzysia ale co mi tam.
Co do dodatkowej konkurencji to KZ15 na 30m na otwartej polanie z wiatrem nie dawało nawet iluzorycznej szansy trafienia a zwłaszcza przez sprężyny co potwierdzają wyniki. Strzelało 23 zawodników z czego jeden (FT) na tej decyzji zyskał co nie zmieniło jego miejsca w tabeli a pozostali FT, HFT1 i HFT2 nie zyskali lub stracili. Nie śmiem oceniać nikogo kto się zdecydował lub nie ale własne zdanie mam. Nie zamierzałem strzelać tych celi od samego początku i taką opinię wydałem już wcześniej. Jak pisał Jacek do KZ zewnętrznych zawsze strzelam za 2 i np. w ostatnich zawodach Stalingrad złapałem na takiej "0" a gdyby nie ono to byłoby podium (2 miejsce) a tak przegrałem dogrywkę o trzecie i skończyło się 4 miejscem więc poza podium. Nie prawda. Gdybym strzelił więcej od innych to byłbym od nich wyżej a nie strzeliłem i to jest prawda. W innym roku zaryzykowałem i strzeliłem na Stalingradzie wszystkie zewnętrzne i wygrałem a drugi był kolega o 1 pkt. i przyznał, że 2 figurki specjalnie walnął za pewne "1" bo miał bardzo dobry wynik i bał się złapać "0". Taktyka jest częścią sportu a w aspekcie sportowym strzelanie tych KZ15 nie miało sensu dla zawodników mających realne szanse na podium. Gdyby nie było tych dodatkowych KZ15 i tak bym był na 2 miejscu podium. Ponadto gdybym swoim wynikiem nie wszedł na pudło bo inni słabsi na torze strzeliliby dodatkowe punkty na tych 15 to co? Każdy odpowiada za własne decyzje - takie życie.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Posty: 383
Dołączył(a): 17 sty 2015, o 11:32

Re: 17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce

Postprzez rycho941 » 19 kwi 2021, o 17:23

Gratulacje za najwyższe pudło PIWO -spasiony staruchu :lol: -dobrze że wiatru ponoć nie było bo wszyscy na torze by słyszeli jak ci między żebrami świszcze :D.
Co do szanownej części twojej grupy to -noooo -Ty to się zawsze potrafisz ustawić :P .

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2533
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: 17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce

Postprzez Zagorek » 19 kwi 2021, o 17:48

Rychu niestety moje wystające żebra to już tylko wspomnienie :) A co do grupy to fakt ;) Aby nie było niedomówień był z nami w grupie jeden "obcy" zawodnik dla sprawiedliwości.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Posty: 383
Dołączył(a): 17 sty 2015, o 11:32

Re: 17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce

Postprzez rycho941 » 19 kwi 2021, o 18:10

Obcy :O :O :O -i co? Kosmita nikogo nie porwał ani nie uciekł jak Cię ujrzał??? :twisted: :lol: :O

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 81
Dołączył(a): 14 kwi 2021, o 23:15

Re: 17-18.04 PFTA + WKFT w Kuklówce

Postprzez Marex79 » 25 kwi 2021, o 16:01

Wspomnienie z Kuklówki.
Podium "sprężynowe" dla LFS :lol:
Załączniki
1619362695662.jpg
Air Arms S400 MPR FT, Walther LG210, HW 98, HW40.

Poprzednia strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość