Majówka z LFS! 20.05.2018r

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: Majówka z LFS! 20.05.2018r

Postprzez Zagorek » 20 maja 2018, o 19:22

Dzięki "przyjezdnym" za przybycie nawet z bardzo daleka. Troszkę o nas. Ogromne gratulacje dla Jadzi za miejsce i wynik w HFT 1 przy ostrej konkurencji - Brawo TY. Artur w HFT 2 wynikiem zadziwił sam siebie ale miejsce na podium to wynik wielu treningów a ilość zdobytych pkt. prowadzi do podium w wielu zawodach - Brawo TY. Kacper z racji na wiek jest poza kategoriami ale tym jak strzela pokazuje, że wielkość to nie tylko wzrost - Brawo TY. Piotrek strzela od niedawna w mojej ulubionej sprężynce i postępy są widoczne - Brawo TY. Dla wszystkich poza podium nie mniejsze gratulacje za udział i stworzenie przyjacielskiej i miłej atmosfery - Brawo WY.
Ps. Mnie się bardzo podobało. Brawo MY !!!

Koval i Pani KOD do zobaczenia za kilka dni :D

Zdzicho ten koziołek to nie tylko figurka ale wspaniały prezent - dzięki wielkie!

Wróbelek przyleciał i pięknie i ciężko pracował - dzięki wielkie!

Jak kogoś pominąłem to przepraszam - zmęczenie daje znać coraz bardziej o sobie.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: Majówka z LFS! 20.05.2018r

Postprzez Erni » 20 maja 2018, o 20:29

I postrzelane :-D

WIEEEELKIE dzięki dla Tomka Wróbla, który brał udział w ustawianiu toru - WIELKI SZACUN dla Ciebie Tomku.
Serdeczne podziękowania i wielki szacunek dla WSZYSTKICH naszych Gości. I tych, którzy przyjechali z bliska, i dla tych, którzy przyjechali z daleka, i dla tych, którzy przybyli z baaardzo daleka, i dla tych, którzy przybyli niemal zza światów ;)
Dziękujemy pięknie za liczne przybycie, i mamy nadzieję, że te nasze - tak naprawdę pierwsze zawody w tak licznym gronie - nie zawiodły Waszych oczekiwań.
Tor faktycznie nie był łatwy, ale przecież nie wszystko ma być łatwe ;)

Gratulacje dla zwycięzców i dla wszystkich uczestników naszych zawodów.

Kilka fotek ode mnie, cobyście nie zapomnieli, gdzie spędziliście dzisiejszy dzionek :-D ;)

https://photos.app.goo.gl/tGP2xIGQM2WzrHcp1
Załączniki
IMG_20180519_202352.jpg
IMG_20180520_055134.jpg
IMG_20180520_055136.jpg
IMG_20180520_134231_BURST2.jpg
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1132
Dołączył(a): 1 cze 2017, o 14:43
Lokalizacja: Lublin

Re: Majówka z LFS! 20.05.2018r

Postprzez Bensa » 20 maja 2018, o 20:32

Dziękuję wszystkim gościom i "tubylcom" za świetne spotkanie "przy lufach", atmosferę i takie tam. :D
Gratulacje dla laureatów.
Artur jest książkowym przykładem, że regularny trening przynosi wymierne efekty. Braaawo.
A tu zdjęcia:
https://photos.google.com/share/AF1QipN ... ZUekpSOUR3
AA S400 + Vortex Crossfire II 6-18x44,
Hammerli 480,
HW40 + Walther 2x20,
SHARP INNOVA 1210 + DOE 6x32 S AO MD.

Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 29 paź 2017, o 19:43

Re: Majówka z LFS! 20.05.2018r

Postprzez J.S » 20 maja 2018, o 20:53

Wielkie Dzięki dla organizatorów.
Naprawdę bardzo miło grupa z Sochaczewa spędziła czas u Was. Wielkie dzięki w imieniu nas wszystkich. Dużo dobrej roboty włożyliście w to co przygotowaliście. Było naprawdę super. Mamy nadzieję że będziecie to kontynuować... :-D
Gratulacje dla zwycięzców... :-D

ps. Krzysiu ZAGORKU :-D ,bardzo dobry wynik :-D Gratki, LGU górą...
Erni, dzięki za bardzo miłe spotkanie, panowie czas spędzony w Waszym towarzystwie to sama PRZYJEMNOŚĆ... :-D :-D :-D

Jadzia, Dawid, miło było Was znowu zobaczyć choć niewiele czasu minęło od spokania na MMP. :-D Naprawdę BARDZOOOOOO dobra robota...

Do zobaczenia... mam nadzieję że niebawem :-D
Pozdrawiam Jarek :-D
Walther LGU master

Avatar użytkownika
Posty: 1504
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 16:08

Re: Majówka z LFS! 20.05.2018r

Postprzez Łeza » 21 maja 2018, o 08:33

Dziękuję wszystkim za przybycie. Miło było Was gościć. Mam nadzieję że bawiliście się dobrze i będziecie miło wspominać Majówkę z LFS ;)
Szczególne podziękowania za ogrom pomocy, pracy i miło spędzonego czasu dla Wróbla! Wielkie dzięki! ;)

Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 29 paź 2017, o 16:06
Lokalizacja: Bytom

Re: Majówka z LFS! 20.05.2018r

Postprzez Oko » 21 maja 2018, o 23:18

Piękne dzięki za przesympatyczne przyjęcie. :-D Gratulacje dla organizatorów za znalezienie pieknej miejscówki oraz za super organizacje zawodów. Tor ustawiony w sposób bardzo przemyślany z pułapkami, dlatego ciekawy i równocześnie wymagający. Stanowiska strzeleckie tak usytuowane, by wszyscy od dzieciaka przez seniora, weterana, a skończywszy na mniej sprawnych , mogli przyjąć wygodną postawę strzelecką. Właśnie o takim podejściu do sytuowania stanowisk wielu organizatorów zapomina, a bywa gorzej, idą na łatwiznę. Atmosfera stworzona przez organizatorów i samych uczestników wzorcowo sympatyczna. :-D
Gratuluję zwycięzcom osiągniętych wyników, a mojej 6 grupie serdeczne dzięki za rywalizację w duchu fair play i wspólne przejście toru - Damian potrenuj trochę, a niebawem załapiesz się na pudło. Poproś dziadka, to napewno jakiś przyzwoity karabinek ze swoich zasobów Ci wyszykuje. ;)
Do zobaczyska na Tawerniakach w Bojanowie. :-D
Nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie.
Boję się tych, którzy nie mając predestynacji, zajmują stanowiska, do których nie są powołani. Bo w tych ludziach małych rodzi się właśnie nikczemność, rodzi się największy obszar nikczemności.

Grupa LFS
Posty: 844
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 11:01

Re: Majówka z LFS! 20.05.2018r

Postprzez tompas » 22 maja 2018, o 05:39

Dzięki Zdzichu ,że Ci się chciało ruszyć cztery litery tu do nas.Skorzystałem ja skorzystały z tego Nasze Zawody a i Ty też byłeś zadowolony. Ogromne dzięki dla organizatorów za wielki nakład pracy jaki włożyli w zorganizowanie zawodów .Szacun i jeszcze raz szacun.Podziękowania wszystkim za udział i wspaniałą rywalizację ,gratulacje dla zwycięzców i do następnego !

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: Majówka z LFS! 20.05.2018r

Postprzez pawlaczyskis » 22 maja 2018, o 06:49

CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Poprzednia strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Spotkania/wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości