Dobór śrutu

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: Dobór śrutu

Postprzez Erni » 26 lut 2019, o 00:03

Nie ma sprawy, chociaż tyle po mnie pozostanie dla kolejnych pokoleń.
U Ciebie chyba za duże parcie na wynik wszystko pierdzieli.
Wyluzuj, nie spinaj się, odpocznij ze dwa / trzy dni od strzelania, wskocz na rower albo zajmij się czymkolwiek niezwiązanym ze strzelaniem JAKIMKOLWIEK !! !! !!
Odpoczynek potrafi zdziałać cuda.
Co do padnięcia wszystkiego na torze, to wiesz sam, że śrut i karabinek to nie wszystko ;)
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Grupa LFS
Posty: 844
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 11:01

Re: Dobór śrutu

Postprzez tompas » 26 lut 2019, o 08:16

Dzięki Sylwek odwaliłeś za niejednego z nas kawał dobrej roboty (za mnie na pewno). :D FIRE

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: Dobór śrutu

Postprzez Erni » 26 lut 2019, o 11:20

Niestety Tomku, za nikogo roboty nie odwaliłem, a jedynie przekonałem się, że u każdego lata dobrze co innego - oczywiście jeśli chodzi o QYS.
Na beżowym zachwalają Domed`a, u mnie jak widać najlepiej wypadł szpic - Pionted.
Jeśli ktoś zdecyduje się na przesiadkę z JSB, każdy z osobna będzie musiał przeprowadzić sobie takie strzelanko - testowanko ;)
Mam nadzieję, że choć trochę tym swoim testem rozwiałem Wasze oczekiwania, jeśli chodzi o Domed`a :P ;)
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 20 lip 2017, o 22:14
Lokalizacja: Niedrzwica Duża

Re: Dobór śrutu

Postprzez zulusj23 » 26 lut 2019, o 11:36

Daj znać jak będziesz planował kolejne zakupy w Vmax2.pl . Wziął bym ze dwie paczki szpica a nie wiem czy sprzedadzą mi drugi raz w "zawodniczej" cenie.
DAYSTATE MK3 RT + KANDAR

Grupa LFS
Posty: 844
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 11:01

Re: Dobór śrutu

Postprzez tompas » 26 lut 2019, o 11:53

Może ktoś z czytających lub zainteresowany sprawą odpowie mi na następujące pytanie . Jakie jest kryterium uznania kupującego przez sprzedawcę za godnego zakupu w jego sklepie śrutu po promocyjnej cenie.Czyżby był prowadzony jakiś tajny ranking kupujących.A może można go kupić na kartki jak to onegdaj bywało (i też było dobrze kto musiał mieć to miał). :O A FIRE i tak będę z czegokolwiek.Ech życie potrafisz jeszcze zaskakiwać ! :D

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 20 lip 2017, o 22:14
Lokalizacja: Niedrzwica Duża

Re: Dobór śrutu

Postprzez zulusj23 » 26 lut 2019, o 12:14

Tomasz, ja napisałem im wprost, że może grilowym puszkobójcą nie jestem ale zrzeszonym zawodnikiem też nie. No i w drodze wyjątku, jak to ujął sprzedawca, zgodził się sprzedać mi dwie paczki do testów w niższej cenie. Padła sugestia aby dalsze zakupy dokonywać za pośrednictwem np. LFS o którym mu wspomniałem. I to jest chyba w ich mniemaniu to kryterium - podać nazwę koła czy innego zrzeszenia. I tyle. Nikt tego nie ma możliwość sprawdzić i wymagać przedstawienia stosownych dokumentów czy innych zaświadczeń. Co najwyżej napiszą do Erniego czy Zagórka i zapytają czy faktycznie znają takiego gościa. Ale wątpię aby im się chciało. Ja już się określiłem więc łgać po prostu nie wypada.
DAYSTATE MK3 RT + KANDAR

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 1535
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:24
Lokalizacja: Wola Mrokowska k/Lublina

Re: Dobór śrutu

Postprzez Erni » 26 lut 2019, o 12:23

zulusj23 napisał(a):Daj znać jak będziesz planował kolejne zakupy (...)

Dam znać, spoko, bo będę tam robił zakup - to nie ulega wątpliwości.

tompas napisał(a):(...)Jakie jest kryterium uznania kupującego przez sprzedawcę za godnego zakupu w jego sklepie śrutu po promocyjnej cenie.Czyżby był prowadzony jakiś tajny ranking kupujących.(...)

Tomku, nie odpowiem Ci na to pytanie, mogę jedynie powiedzieć, w jaki sposób przebiegł mój zakup.
Zadzwoniłem do Sławka, przedstawiłem się, powiedziałem że od półtorej roku jeżdżę na zawody, jestem członkiem PFTA, należę do LFS.
Trochę pogadaliśmy o tym śrucie i po prostu powiedziałem, że chcę kupić do testowania te trzy paczki. Ot cała mecyja i filozofia.
Policzył mnie promocyjnie, tyle.
Jak jest teraz, po prostu nie wiem, ale dowiem się w momencie składania kolejnego zamówienia.
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Grupa LFS
Posty: 844
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 11:01

Re: Dobór śrutu

Postprzez tompas » 26 lut 2019, o 13:17

Dobra Sylwek w porządku, powołam się na swojego stryjecznego dziadka który walczył w Powstaniu Wielkopolskim bo sklep jest chyba z tamtych okolic. :D

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:30
Lokalizacja: Jastów k. Lublina

Re: Dobór śrutu

Postprzez Zagorek » 26 lut 2019, o 14:36

Kupowałem po promocyjnej cenie wszystko uzgadniając mailowo.
Można zamówić dla wszystkich to i koszt przesyłki spadnie na kilka osób. Ja jeszcze nie zużyłem tego co mam bo nie było okazji. W EV wykluczyłem szpica już na 27m (tragedii nie ma) a dwa pozostałe ten dystans przeszły bardzo ładnie.
Walther LGU, BMK 40, Morini 162E
Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz

Poprzednia strona
meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Warsztat pneumatyczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości