EKB w Lublinie na czarny proch.

Posty: 4
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 00:33

EKB w Lublinie na czarny proch.

Postprzez nowyadam » 1 kwi 2015, o 21:13

Witam.
Niestety nie znalazłem odpowiedniej kolumny na umieszczenie tego postu. W dziale CP brak odpowiedniego podrozdziału. (Jeśli gdzieś jest miejsce bardziej odpowiednie do zadania tego pytania - proszę Moderatora o przeniesienie :-) )
Czy ktoś z Was wyrabiał już w Lublinie EKB na CP?
Czy są ze strony WPA robione jakieś sztuczne problemy związane z tym tematem?
Jak długo trzeba czekać na załatwienie sprawy?
Pozdrawiam
Adam.

Posty: 2
Dołączył(a): 18 mar 2016, o 10:48

Re: EKB w Lublinie na czarny proch.

Postprzez egzi » 18 mar 2016, o 16:57

Hej. Udało Ci się może zrobić?

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 72
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 09:19
Lokalizacja: Lublin

Re: EKB w Lublinie na czarny proch.

Postprzez kropek » 30 mar 2018, o 18:53

Ja robiłem jakieś cztery lata temu. Nie wyobrażam sobie by to się miało udawać lub nie. Po prostu złożyłem pisemny wniosek z wyszczególnionymi egzemplarzami i dostałem kartę. Czy było od ręki, czy za godzinę lub dwie, nie pamiętam. Może za parę dni? Bywa, że nastaje jakiś dziwny sezon na papierkową robotę w WPA, walą tłumy interesantów i szkoda się napinać na natychmiastowy odbiór, ale nie sądzę żeby jacyś strasznie najarani na te EKB bywali -- można chwil parę poczekać ;-).

Odpisuję mimo upływu lat od zadanego pytania, bo wypadałoby jakoś podsumowywać takie wątki dla tych, którzy chcieliby mieć na tym forum kompendium wiedzy.

Grupa LFS
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 22 lut 2017, o 18:16
Lokalizacja: Osmolice Pierwsze

Re: EKB w Lublinie na czarny proch.

Postprzez Andy » 30 mar 2018, o 19:30

ja robiłem podajże w październiku nie było żadnych problemów jak mają dobry humor to ci wydadzą a jak nie to za parę dni każą ci przyjechać po odbiór

Avatar użytkownika
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 09:50
Lokalizacja: Niedrzwica

Re: EKB w Lublinie na czarny proch.

Postprzez pawlaczyskis » 30 mar 2018, o 19:51

Dzięki chłopaki za uzupełnienie wątku! Ostatnio był w serwisie facet i pytał czy nie wiem jam to jest z ekb na Colt Cattelmana. Wspominał że można sobie kłopotów narobić przez konwersję wsteczną. Macie jakieś doświadczenia w temacie?
CEL BEZ PLANU JEST TYLKO ŻYCZENIEM
VIS ZAMOŚĆ <3
Gość od pistoletów ;) - PPN, PD, PCZ, PSP
http://www.SerwisWiatrowy.pl

Posty: 5
Dołączył(a): 12 paź 2018, o 09:37

Re: EKB w Lublinie na czarny proch.

Postprzez jandivak » 13 paź 2018, o 07:51

Pozwolicie, że odświeżę temat. (wcześniejszy post się nie ukazał).

Posiadam Colta Cattlemana kupionego w Gascolcie, normalnie na miejscu, na fakturę imienną. Mam go wpisanego w EKB w WPA Lublin. Wszystko korespondencyjnie, wpłaciłem kasę na konto, wysłałem wniosek, zdjęcia, kopię faktury i po jakichś dwóch tygodniach przyszła EKB. Rejestrowałem go jakieś półtora roku temu, żeby kupić proch w Pionkach :)

meble kuchenne warszawa ceny

Powrót do Regulacje prawne/pozwolenia/materiały dydaktyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości